Derby dla juniorów młodszych Mieszka Gniezno - Foto relacja

2012-09-30

Derbowy pojedynek pomiędzy KS Gniezno a Mieszkiem Gniezno, do którergo doszło w sobotę 29 września na stadionie przy ulicy Strumykowej zakończył się zwycięstwem juniorów młodszych Mieszka w stosunku 3:0.

Bezbarwna i słaba pierwsza połowa meczu w wykonaniu podopiecznbych Dariusza Kuryło w przeciwnieństwie do piłkarzy KS Gniezno prowadzonych przez Roberta Cieslewicza zakończyła się wynikiem bezbramkowym wynikiem. Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia juniorów Mieszka Gniezno. W przeciągu dwóch minut młozi piłkarze Mieszka Gniezno zdobyli dwie bramki. W 41 min. bramkarza KS Gniezno zaskoczył Marek Sanok, a w minutę później ponownie uczynił to Andreas Wakatinakis. Od tego momentu zespół juniorów Mieszka Gniezno  kontrolował już przebieg sobotniego spotkania. W 65 min. wynik na 3:0 ustalił kapitan biało-niebieskich Patryk Waluszyński. Po zdobyciu tej bramki trener Kuryło desygnował do gry wszystkich swoich rezerwowych piłkarzy, jednak wynik tego meczu pozostał bez zmian.

Zespół Mieszka Gniezno wystąpił w następującym składzie: Kowalski Wiktor.Grzechowiak,Wakatinakis, Miemietz, Maślij, Waluszyński, Świstowski, Jabłoński, Sanok, Biskup, Pankowsk. .Na zmiany wchodzil: Pawłowski, Kaczmarek, Trzaskawka, Ochocki, Jankowski, Jóźwiak, Deniz.