Kolejna odsłona pracowitej soboty w wykonaniu gnieźnieńskich strzelców!

2024-07-01

W minioną sobotę 29 czerwca tuż po zakończeniu IV Turnieju Strzeleckiego Oddziału Gniezno, silna reprezentacja Strzelca Gniezno udała się do Poznania na VI rundę Pucharu Magnum 2024 – Strzelec Czerwca. Gnieźnieńską drużynę reprezentowali Marcin Andrzejewski, Rafał Filipiak i Maciej Zielenow.

Rywalizacja w turnieju powadzona była w oparciu o legendarny karabin AK-47 Kałasznikow, do tarczy NT 23P (popiersie żołnierza). Świetnie wyniki w turnieju zanotowali gnieźnieńscy zawodnicy którzy zajęli łącznie dwa miejsca na podium. Na jego najniższym stopniu sklasyfikowany został Rafał Filipiak, który jest kolejnym gnieźnieńskim zawodnikiem uzyskującym w tym sezonie miejsce na podium. Zwycięzcą turnieju i zdobywcą tytułu „Strzelec Czerwca” został Maciej Zielenow, który pewnie zmierza po tytuł „Strzelca Roku 2024”. Gnieźnieński zawodnik wygrał trzecią rundę z rzędu i to po raz trzeci z wynikiem 98 punktów.