„Wilki” czwarte w Płocku. Zagrają w Finałach MP!

2024-07-01

Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Gniezno zajęli czwarte miejsce w turnieju piłki ręcznej plażowej rozegranym w miniony weekend w Płocku i awansowali do Finałów Mistrzostw Polski.

Gnieźnieńskie „Wilki” w miniony weekend rywalizowały w Płocku, gdzie w kolejnym turnieju piłki ręcznej plażowej mierzyły się w grupie z takimi drużynami, jak: SAS Gdańsk, Anilana Łódź oraz Petra Płock.

Po wygranej z drużynami z Gdańska i Łodzi i porażce z Petrą gracze Szczypiorniaka pokonali w ćwierćfinale Włókniarza Konstantynów Łódzki 2:0 i awansowali do najlepszej czwórki płockiej imprezy. W półfinale „Wilki” po raz drugi uległy Petrze Płock i przyszło im grać o brązowy medal. W tym spotkaniu zespół z Gniezna przegrał z Delfinem Grudziądz 1:2 i tym samym zajął, mimo wszystko bardzo dobre czwarte miejsce i tym samym awansował do Finałów MP, które w dniach 26-28 lipca odbędą się w Kołobrzegu.