Zjednoczeni Trzemeszno pokonują Orlika Miłosław

2021-03-14

Drugie zwycięstwo z rzędu w rozpoczętej tydzień temu rundzie rewanżowej wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 3 sezonu 2020/2021 odnotowali na swoim koncie gracze Zjednoczonych Trzemeszno.

W sobotę 13 marca po ubiegłotygodniowej wygranej Zjednoczonych Trzemeszno, na inaugurację rundy rewanżowej w meczu wyjazdowym z Czarnymi Ostrowite w stosunku 2:0. Kolejnym przeciwnikiem piłkarzy z grodu Kilińskiego i to na własnym trenie w ramach 19 kolejki ligowej była ekipa Orlika Miłosław. W meczu do którego doszło w Trzemesznie, na płycie boiska z sztuczną nawierzchnią trawiastą OSiR-u zdecydowanie lepszymi okazali się gospodarze odnosząc drugie zwycięstwo z rzędu wygrywając tą potyczkę piłkarską 4:1. Trzemesznianie prowadzenie w meczu objęli bardzo szybko bo już w 4 minucie. Gola na 1:0 dla Zjednoczonych zapisał na swoim koncie Kacper Wegnerski. W 36 minucie był jednak remis 1:1 i z takim rezultatem oba zespoły schodziły na przerwę. Zwycięstwo i komplet punktów Zjednoczeni Trzemeszno, zapewnili sobie dopiero w drugich czterdziestu pięciu minutach sobotniego meczu aplikując swojemu rywalowi trzy gole i nie tracąc  żadnego. I tak w 58 minucie ponownie trzemesznian zdobytą bramką na prowadzenie 2:1 wyprowadził Kamil Wysocki. W 84 minucie było już 3:1 dla Zjednoczonych Trzemeszno, po golu zdobytym przez Dominika Wiśniewskiego. Wynik zaś końcowy meczu 4:1 dla trzemesznian ustalił w 90 minucie zdobytą bramką Szymon Meller.

Teraz zespół Zjednoczonych Trzemeszno, czeka następna potyczka piłkarska. W sobotę 20 marca trzemesznianie udadzą się do Dąbia gdzie o godzinie 15.00 zmierza się z miejscową ekipą Zrywu.